Як правильно зберігати норкову шубу в домашніх умовах?
Норкова шуба — річ гарна і дорога. Щоб продовжити термін її служби, важливо забезпечити належні умови для зберігання. При знанні певних нюансів це цілком під силу зробити в домашніх умовах. Сьогодні ми поговоримо про те, як зберігати норкову шубу, які вішалки-плечики краще придбати і використовувати. Ця інформація допоможе зберегти річ у відмінному стані навіть після довгих років.
Особливості зберігання шуби будинку влітку
Почнемо з того, що розберемо, як зберігати норкову шубу влітку. Взимку верхній одяг активно використовується, а в жарку пору року вона висить або лежить у нас в шафі. Норка будинку здатна швидко втратити свій блиск і зовнішню привабливість, тому багато людей віддають шуби в спеціалізовані компанії. Існують холодильники, в яких зберігають хутряний одяг. В домашніх умовах організувати таке приміщення не дуже просто, але існують і інші способи.
Догляд за норковій шубою влітку вдома можливий шляхом переобладнання шафи. Важливо дотримуватися такі умови:
-
відсутність світла;
-
мінімум вологості;
-
відсутність обігрівачів поблизу;
-
достатньо простору.
Перед тим, як повісити одяг в шафу, потрібно виконати підготовку — почистити від пилу і позбутися від жиру (скористайтеся крохмалем). Ідеально буде віддати шубу в хімчистку, а потім вже помістити в шафу до початку холодів. Експерти радять:
-
використовувати широкі плічка для одягу;
-
застебнути всі гудзики і гачки;
-
видалити з кишень все дрібниці, зняти пояс;
-
надіти зверху тканинний чохол;
-
розкласти саше з цитрусами або одягають від молі;
-
регулярно (раз в 2-3 місяці) провітрювати хутро.
Про те, як зберігати норкову шубу в зимовий час
Українські зими відрізняються мінливістю погоди. На одному тижні ми встигаємо пережити злива, ожеледь та хуртовини с -20 градусів. Може так статися, що хутра знадобляться лише на кілька днів за місяць. Як правильно зберігати норкову шубу в подібних непостійних умовах? Почнемо з того, що не варто носити хутра за будь-якої погоди. Варто уникати мокрого снігу і дощу — волога дуже шкодить шубі. Сонячне світло також небажаний для натурального хутра. Ось чому норку краще носити в сухий мороз і ближче до вечора. Зберігання ж шуби передбачає наступні моменти:
-
обов'язкову сушку, але тільки природним чином, без батареї і фена;
-
періодичне провітрювання на свіжому повітрі в чохлі;
-
виключення контакту з іншими речами, які займають сусідні вішалки.
Хутра красиво виглядають, але потребують великої турботи, якщо ви хочете забезпечити їм багато років служби. І увагу слід проявляти до шубі як влітку, так і взимку.
Вибираємо оптимальні вішалки-плечики для шуби
Правильно підібрані плічка для шуби — невід'ємна частина організації зберігання хутряного одягу. На ринку є величезний вибір тремпелей для різних речей. Тут складно не розгубитися. Підбирати вішалки для одягу з натурального хутра слід виходити з таких критеріїв:
-
міцності — ідеально, якщо є ребра жорсткості, вони зміцнюють конструкцію;
-
ширини — оптимальними для шуб вважаються 5,5-7 см;
-
довжини — не менше 38 см (відповідає мінімальному розміру).
В якості матеріалу для виготовлення підійде і метал, і дерево, і пластик. Головне, щоб поверхня вішалки була якісно оброблена і не пошкодила підкладку шуби. Багато сучасні плічка мають антиковзні покриття, що підвищують зручність використання тремпеля. Співробітники інтернет-магазину Plechiki-opt.com.ua із задоволенням підберуть для вас оптимальну вішалки і розкажуть, як доглядати за шубою з натурального хутра.